Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Rreth nesh
Rreth nesh

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale. Produktet kryesore të kompanisë janë: dhurata silikoni, dhurata PVC, mbulesa kryesore e makinave silikoni, mbulon me rrota, kapak i notit, shishe me palosje silikoni, tags valixhe, zinxhir kryesore, mjete kuzhine silikoni etj.

Për më tepër, kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup me përvojë, teknologji të lartë, persona teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produkteve dhe kërkesave të konsumatorëve.

Lloji i biznesit : Distributor/Wholesaler , Manufacturer

Gama e Produktit : Car Seat Cover & Cushion , Steering Wheel Covers , Key Case

Produktet / Shërbimi : Mbulimi i çelësit të makinës silikoni , Rasti kryesor i makinës silikoni , Mbulon timonin e silikonit , Mbajtësja e çelësave të makinës silikoni , Rasti Silicone Remote Car , Mbulimi i makinës në distancë nga Silikoni

Punonjësit Gjithsej : 101~200

Kapital (Milion US $) : 5,000,000RMB

Viti i themeluar : 2015

certifikatë : ISO9001 , CE , FDA , GS , REACH , ISO14004 , BSCI

adresa e kompanise : 1F,No.8,Xieping Industrial Zone,Longgang District,Shenzhen,China, Shenzhen, Guangdong, China

moreCompany Capacity
morevideo
Kapaciteti tregtar

Informacion tregtar

Incoterm : FOB

Terms of Payment : T/T,Paypal,Money Gram,Western Union

Peak season lead time:Within 15 workday

Off season lead time :Within 15 workday

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : US$10 Million - US$50 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : US$1 Million - US$2.5 Million

Informacion mbi eksportin

Përqindja e eksportit : 71% - 80%

Tregjet kryesore : Americas , Asia , East Europe , Europe , North Europe , West Europe , Worldwide , Middle East

Nearest Port : Tiantian

Kapaciteti i prodhimit

Nr. I linjave të prodhimit :above 20

Nr i stafit të QC :5 -10 People

Shërbimet OEM të ofruara :yes

Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :3,000-5,000 square meters

Vendndodhja e fabrikës :1F,No.8,Xieping Industrial Zone,Longgang District,Shenzhen,China

moreProduktet Kryesore
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim