Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit

Kategoritë e produkteve të Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit , furnizuesit Cover Alfa Romeo Silicone Key Fob / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çështja Kryesore e Alfa Romeo Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit furnizuesit

Mbulesa kryesore e alfa romeo silikoni duket shumë e bukur. Ai është i përshtatshëm për Alfa romeo me 3 buttons.It ka 12 lloje colors.Welcome për të hartuar me porosi modelin në rastin e çelik inox silikoni rast kyç . Materiali është 100% silikoni. Është i butë dhe jo lehtë deformuar. lehtë për t'u përdorur, ne vetëm duhet të vënë kyç makinë butonin mbuluar silikoni butë në hole.It djathtë ka nxehtësinë e mirë dissipation.To bërë makinën kyç mbrojtëse më të mirë, të mbuluar duhet të jetë i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj mbuluar dirt.Our silikoni makinë kyç mund të bëjmë mirë. Për cilësinë e gomës me porosi të gomës , kemi certifikatën e Disney, certifikatën FDA, certifikatën SGS, certifikatën LFGB dhe kështu me radhë.

Alfa romeo silicone key coversilicone car key cover


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim