Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit > Mbrojtësi më i ri i makinës së largët për Alfa Romeo
Mbrojtësi më i ri i makinës së largët për Alfa Romeo
Mbrojtësi më i ri i makinës së largët për Alfa Romeo
Mbrojtësi më i ri i makinës së largët për Alfa Romeo
Mbrojtësi më i ri i makinës së largët për Alfa Romeo
 • Mbrojtësi më i ri i makinës së largët për Alfa Romeo
 • Mbrojtësi më i ri i makinës së largët për Alfa Romeo
 • Mbrojtësi më i ri i makinës së largët për Alfa Romeo
 • Mbrojtësi më i ri i makinës së largët për Alfa Romeo

Mbrojtësi më i ri i makinës së largët për Alfa Romeo

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: A-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Alfa Romeo Car Key Protector

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në produktet silikoni dhe rasti silikoni makinë kryesore është një nga predha tonë makinë kryesore . Alfa Romeo Silicone Key Cover është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për çdo copë kyç të silikonit të makinës : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.

Alfa Romeo mbulon me silikon detaje si më poshtë:

(1) mbrojtës i makinës kyç është bërë nga 100% silikoni klasën e ushqimit dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) mbrojtësi i makinës së largët të makinës ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për mbrojtësin e zakonshëm të makinës me logo smart key protectoralfa key coverkey protector cover3 Mbrojtësi i makinës për pjesë është qartë dhe 100% i përshtaten çelësave të makinës Alfa Romeo


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

mbrojtësi silikoni kyç është material i fortë dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për zgjedhje. E mbanë mbrojtësin e makinës Alfa Romeo perfekt. key protector supplier


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo mbrojtës silicone Alfa Romeo makinë kryesore në qese opp
2. 1000pcs silikoni mbrojtës Alfa Romeo makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim