Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit > mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo
mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo
mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo
mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo
mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo
mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo
 • mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo
 • mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo
 • mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo
 • mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo
 • mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo

mbrojtjen standarde të makinës për Alfa Romeo

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Romeo

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd kryesisht prodhojnë silikon mbrojtëse për rastin e automobilave për automobil për 7 vjet. Alfa Romeo Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të shitjes me shumicë universale për auto për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Mbulesa e personalizuar e modës së modës me ngjyrë është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kryesore për Alfa Romeo .

Secili rast mbrojtës i veturës makinave ka karakteristikat e mëposhtme:

1.Made prej 100% silic

2. Rasti kyç i silikonit i papërshkueshëm nga uji është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Alfa Romeo .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5.Temperature varg: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbulesa kryesore e silikonit për vetura ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.standard car key protection

Aksesori i makinës - mbulesa standarde e mbrojtjes së makinës - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit. Kur mbani një cilësi të lartë Mbulesa kryesore për Alfa në dorën tuaj, ndihet e butë, e butë dhe e lehtë. Do të doni 3 butona makina me telekomandë të mbuluar kur e keni atë.

car key protection for Alfa


Me artizanale të zbukuruar për çelësin e makinës Alfa

AlfaRomeo key protectionÇdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit 100% të çelësave të makinës slicon është shumë e mirë për t'u grisur
Çelësi silikon rob r pas djegies merr bardhë


Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim