Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit > makina të lira në këmbë për Alfa
makina të lira në këmbë për Alfa
makina të lira në këmbë për Alfa
makina të lira në këmbë për Alfa
makina të lira në këmbë për Alfa
makina të lira në këmbë për Alfa
 • makina të lira në këmbë për Alfa
 • makina të lira në këmbë për Alfa
 • makina të lira në këmbë për Alfa
 • makina të lira në këmbë për Alfa
 • makina të lira në këmbë për Alfa

makina të lira në këmbë për Alfa

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE122502

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Technology Co.Ltd kryesisht prodhojnë makinë rast të largët për 7 vjet. Alfa Romeo Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të Silicone Car Key Case për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me këtë Mbështetje të Makinerisë së Hapur të Silikoni .

Çdo Rast i Makinës së Makinerisë në Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1.Made prej 100% silikoni

2.Kompania kryesore e makinave për automobil është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Alfa .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5.Temperature varg: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. F lip makinë çelësi rast të mbuluar ka karakteristikat e padëmshme, mjedis miqësor, rezistencë për ngrohje, të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë.


Alfa car key case


Aksesorët e makinave - kyçja e largët e telefonit - nuk ka asnjë dëm dhe ekologjikisht miqësorë. Kur mbani një predhë automatike për Alfa në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni 3 butona makina me telekomandë të mbuluar kur e keni atë.


Alfa key covers

Me artizanale të zbukuruar për çelësin e makinës Alfa

free standing car keyÇdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Mbulesa flip silikoni makinë kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me çelik të silikonit 100% për çelësat e makinave është shumë e mirë për t'u grisur

Pluhuri - provë kyç makinë të mbuluar, pasi djegia e merr të bardhë


Processing

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim