Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit > Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa
Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa
Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa
Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa
Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa
Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa
 • Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa
 • Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa
 • Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa
 • Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa
 • Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa

Fabrika Mbulesa e Makinerisë Silikoni për Alfa

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Fabrika jonë ka makina profesionale dhe punëtorë me përvojë, ne prodhojmë Alfa Romeo Silicone Mbulimi kryesor. Mbulimi i Çelikut të Makinës së Silikoni Për Alfa është një nga shitjet më të mira të Fabrikës së Mbuluar të Makinës së Silikonit për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Alfa Silicone Car Cover Key është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë tonë Alfa Romeo Silicone Mbulimi kryesor.

Çdo Alfa Romeo Silicone Mbulimi kryesor kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Mbulesa silic është krejtësisht i përshtatshëm për Alfa çelës makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Silicone Car Key Cover For Alfa


Car accessory - Alfa mbuluar silikoni kryesore -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Alfa në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan Auto 3 butona mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Factory Silicone Car Key Cover

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin me kyç të Alfa silikoni

Alfa Silicone Car Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim