Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit > Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful
Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful
Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful
Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful
Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful
Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful
 • Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful
 • Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful
 • Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful
 • Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful
 • Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful

Më i ri me Shumicë Silikoni Mbulon Çelësin Colorful

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Alfa121104

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktitAlfa Romeo silikoni Key Cove r kemi prodhuar për 7 vjet. Dhe fabrika jonë po bëhet gjithnjë e më profesionale. Në të njëjtën kohë, ne ndjekim trendin botëror të Shumëngjyrëshe të Mbuluar me Shumicë të Silikonit, vetëm që u japin vetëm konsumatorëve cilësinë më të lartë, por gjithashtu shpresojmë që çdo klient të mund të ofrojë Silicone Car Key Cover . Gjithashtu kur kemi disa makina të reja, ne gjithashtu prodhojmë Silicone Remote Car Case për të plotësuar kërkesat e konsumatorëve.


1. E bërë nga 100% silikoni

3. Silikoni Remote Car Cover është krejtësisht i përshtatshëm për Alfa çelës makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësi i Çelësit të Makinave Silikoni ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, të nxehtësisë, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Silicone Key Cover Colorful


Mbulesa kryesore e alfa silikoni nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një rast kyç të makinës silikoni për Alfa në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


 Newest Silicone Key Cover Colorful

Hollësitë më të hollësishme të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin me kyç të Alfa silikoni

Wholesale Silicone Key Cover Colorful


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


Silicone car key coverDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim