Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit > Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo
Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo
Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo
Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo
Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo
Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo
 • Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo
 • Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo
 • Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo
 • Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo
 • Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo

Çelësi i Rastit Silikoni për Alfa Romeo

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-068

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale dhe kanë eksperiencë shumëvjeçare të përqendruar në prodhimin e Mbulesës së Çelësit të Makinës Silikoni . Tani kemi një mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhimi dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë me cilësi të lartë Silicone Car Key Case . Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me Alfa Romeo Silicone Çelësi për Makinë si modelet e mëposhtme, Alfa Romeo Silicone Key Cover me 3 butona, dhe pa logon e makinave.

Car Key Bag for Alfa Romeo

Secili Mbajtës i Çelësit të Makinave Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

Silikoni Remote Car Cover është i përkryer i përshtatet ju `ri çelësin tuaj makinë. dhe Alfa Romeo Ecosport Car Key Cover është i përshtatshëm për të ndjekur makinën kryesore, shpresoj që të zgjidhni modelet e duhura. Ne kemi avantazhin e çmimeve të Silicone Key Cover nëse keni sasi.

Car Key Cover Alfa Romeo

Mbulimi i makinës kryesore për Alfa Romeo nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një mbrojtës të silikonit për Alfa Romeo në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doja Alfa Romeo Silicone Key Case kur ta keni atë.

Key Fob Cover Alfa Romeo

Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të Custom Silicone Key Cover si të doni Alfa Romeo Rasti kryesor i silikonit .

silicone car key cover


Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni prodhohet nga modeli i prodhimit në paketimin e shippment, të gjithë procesin që bëjmë duke punuar nga vetja.

silicone car key coverDetajet e paketimit

1. 1. secili qese Silicone Alfa Romeo Car Key në qese opp
2. 1000pcs Silicone Alfa Romeo Çanta kryesore e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

ford silicone key cover

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Alfa Romeo Mbulesa e Silikonit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim