Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi
Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi
Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi
Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi
Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi
Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi
 • Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi
 • Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi
 • Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi
 • Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi
 • Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi

Mbulimi i Çelësit të Çelësit të Makinës Silikoni për Audi

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-009

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Audi Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Mbulimi kryesor i Audi Silicone është shitja shumë e nxehtë në të gjithë tregun e vendit. Ndiqni ndjekjen e Audi Silicone Car Key Fob Cover është i përshtatshëm për Honda Accord CR-V CRV Civic Pilot Odisea Remote Key Shell. Kemi embossed buttons me logon e markës Audi , gjithashtu kemi butona shtypëse me markë BMW, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Mbulimi i çelësit të makinës Audi Silicone është me cilësi shumë të lartë, dhe mund të mbrojë çelësin e makinës suaj, përshtatni në mënyrë të përsosur çelësin e makinës suaj. Cover Colorful Silicone Car Key janë duke pritur për të zgjedhur tuaj.


Jonë mbulon kryesore të makinave silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Çelësi i makinës Audi Silicone Fob Cover përbëhet nga materiale të buta silikoni

2. The mbulesa kryesore e makinave mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C


Audi Silicone Car Key Fob Cover Audi Silicone Car Key Fob Cover Audi kryesore makinë mbulon përshtatet me modelet e mëposhtme :

Lloji Një mbulesë e çelësit silikoni të makinës është i përshtatshëm për stilin e vjetër Audi çelësi i makinës 3 butona ;

Mbulesa kryesore e tipit B të silikoni është e përshtatshme për butonat e makinës Audi Flip 3 butona ;Fotoja e detajuar për mbulimin e makinës Audi tonë mbulon . Ngjyrat e Mbulon çelësi i makinës Audi , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


Audi Silicone Car Key Fob Cover Audi Silicone Car Key Fob Cover Audi Silicone Car Key Fob Cover Audi Silicone Car Key Fob Cover

Mbulimi i çelësit të makinës Audi Silicone janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj. tonë Mbulesa kryesore e makinës Audi Silicone janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila Mbulon çelësi i makinës Audi në qese opp
2 1000pcs Mbulon çelësin e makinës Audi në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim