Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi
Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi
Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi
Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi
Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi
Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi
 • Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi
 • Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi
 • Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi
 • Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi
 • Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi

Rasti i gomës silikoni me porosi për Audi

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: A01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Audi Car Key Case

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në prodhuesi i gomës silikoni të gomës . Mbulimi i Audi Silisone Key është një nga prodhimet kryesore në lidhje me silikonin me porosi rastin kryesor për Audi . Çelësi i makinës silikoni është 3 butona për Audi. Materiali i rastit kyç të makinës silikoni Audi është silikoni klasën e ushqimit,

audi detajet e rasteve kryesore të makinës silikoni si më poshtë:

(1) Audi Rasti silikoni i makinës është bërë nga 100% silikoni i ushqimit dhe ajo është e lahet.

(2) Fabrika jonë ka certifikimin e Disney çdo vit.

(3) rasti kyç i silikonit ka një ndjenjë të mirë prekjeje dhe prova të mira pluhuri.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për logon me porosi në rasti kyç i makinës silikoni .4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C


1


2


rasti kyç makinë silikoni përdorë dizajnin 3d për të përshtaten më mirë çelësin

5

lloji A është i përshtatshëm për Audi A4L, A5, S5, A8L

lloji B është i përshtatshëm për Audi A6L, Q7, TT


3

Qese çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten makinën çelësin AudiChevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


6

makina profesionale dhe punëtori për të konfirmuar rastin me kyç të makinës silikoni me cilësi të mirë. U

unaza zinxhirët unike për rastin unik të makinës silikoni,

7

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim