Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Shell çeliku silikoni për audi
Shell çeliku silikoni për audi
Shell çeliku silikoni për audi
Shell çeliku silikoni për audi
Shell çeliku silikoni për audi
Shell çeliku silikoni për audi
 • Shell çeliku silikoni për audi
 • Shell çeliku silikoni për audi
 • Shell çeliku silikoni për audi
 • Shell çeliku silikoni për audi
 • Shell çeliku silikoni për audi

Shell çeliku silikoni për audi

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Audi1601

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Audi Car Key Case

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd kryesisht prodhojnë Silicone Cover Car kryesore për 8 vjet. Guva kryesore e Audi është një nga shitjet më të mira të Çelësit tonë Çelës të Makinës Silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, të papërmbajtur, eko-miqësore. Mbulimi në distancë nga Silicone Car është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Kemi besim se do të jeni të kënaqur me Audi Silicone Key Cover .

Audi silicone key cover

Çdo Rast i Rastit të Makinës Silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Predha kryesore e Audi është e përshtatshme për çelësin tuaj të makinës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Siliconi ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, mjedisore miqësore, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri


blank smart key shellaudi silicon key shell


4.Mbajtësi i çelësit silikonë të çelësit të makinës nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një cilësi të lartë Kyçi kryesor për Audi në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të pëlqeni shell 3 butonësh të silikonit të makinës kur të keni atë.

silicone car key cover

Çdo ngjyrë mund të jetë me porosi . 12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

Qese çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten makinën çelësin Audi


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është e qëndrueshme, e butë dhe fleksibile. Th e cilësinë e qeses materiale silikoni kyç është shumë e mirë për të grisur

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

Meterial silikon pas shkarkimit merr bardhë

Makina dhe punëtori profesional për të konfirmuar rastin e makinës silikoni me cilësi të mirë. U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim