Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi
Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi
Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi
Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi
Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi
Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi
 • Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi
 • Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi
 • Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi
 • Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi
 • Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi

Xhel me silikoni për xhamin kryesor për Audi

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: d

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Mbulimi kryesor i Audi Silicone është një nga shitjet më të mira të predhës tonë të makinës silikoni të largët për shkak të prekjes së saj të butë, pa ndjenjë, eko-miqësore. Mbajtësi i çelësave të telekomandës me silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Silic makinë kryesore të mbuluar është product.We tona kryesore Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një makinë kryesore mbuluar prodhimin e cila të hyjë në silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për të prodhuar çelësin e silikonit mbulon shtytjen e kapakut tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. Kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kyçe për makinat .


Çdo predha e trupit të makinave ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulesa e përshtatur silic kyç makinë është krejtësisht aftë për Audi kyç makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Shembull i zëvendësimit të largët ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


OEM Silicon Audi Car Key Case


Car accessory - shell zgjuar kyç për Audi -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një zëvendësim silikoni kyç makinë mbuluar për Audi në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 3 butona makinë mbajtës të largët kyç kur ju keni atë.Silicon Audi Car Key Case

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar


OEM Silicon Audi Case For Car Case

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë
Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim