Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç
Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç
Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç
Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç
Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç
Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç
 • Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç
 • Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç
 • Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç
 • Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç
 • Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç

Me logo Audi silic embossed mbuluar kyç

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: e

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Silic makinë kryesore të mbuluar është product.We tona kryesore Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një makinë kryesore mbuluar prodhimin e cila të hyjë në silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për të prodhuar çelësin e silikonit mbulon shtytjen e kapakut tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. Audi S ilicone Key Cover është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kyçe për AUDI .


Secili zëvendësues i kyçjes së makinës kryesore ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatshëm i silikonit të makinës është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të mbuluar me çelësin e makinave të bukura siç dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i telekomandës ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji, pluhuri.


With Logo Audi Key Cover


Car accessory - çelësi silikoni shell për Audi -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një zëvendësim silikoni kyç makinë mbuluar për Audi në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 3 butona makinë mbajtës të largët kyç kur ju keni atë.


Audi Key Cover With Logoshell të largët silikoni të makinës kryesore me artizanale embossed dhe logo makineSilicon Embossed Key Cove

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga tes dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642


Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhëProcessing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim