Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi
gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi
gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi
gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi
gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi
gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi
 • gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi
 • gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi
 • gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi
 • gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi
 • gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi

gome silikoni mbrojtëse kryesore për Audi

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: before

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd- kyç mbuluar prodhues- kryesisht prodhojnë silikoni zgjuar makinë kryesore mbrojtës mbuluar rast për 7 vjet. Mbulesa kryesore e Audi është një nga shitjet më të mira të kapakut tonë të silikonit për çelësin e nxehtë të largët për shkak të prekjes së butë, pa ndjenjë, eko-miqësore. Audi Silicone Key Cover është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kyçe për makinat.

Çdo mbulim i gjallë i silikonit me telekomandë kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulesa Telekomanda është krejtësisht i përshtatshëm për Audi kyç makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbuluar kyçja e makinës silikoni ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhur.


silicon Protective Key Cover For Audi


Car accessory - shell zgjuar kyç për Audi -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një gome fob kyç mbulon për Audi në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 3 butona kyç makinë të mbrojtur rastin kur ju keni ajo.


Rubber Protective Key Cover For Audi

rast për shitje me shumicë me artizanale të shenjta


Audi Rubber Silicon Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b


Rasti i kontrollit të telekomanduar mund të mbajë një test të dhunshëm6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim