Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës
silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës
silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës
silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës
silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës
silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës
 • silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës
 • silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës
 • silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës
 • silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës
 • silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës

silikon me huall Audi B9 mbulesa kryesore e makinës

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: B9

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Një kyç makinë të mbuluar prodhimin e cila hyn në mbuluar makinë silikoni kyç në këtë industri për 7 vjet. Mbulimi i çelësit të silikonit është produkti i tij kryesor. Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd ka 7 vjet përvojë `` për prodhimin e çelikut të silikonit të mbuluar shtytje mbuluar tonë silikon për çelësin e makinave për listën levë. Mbulimi i Audi Silicone Key është një nga shitjet më të mira të mbajtësit të çelësave të gomës auto për shkak të prekjes së saj të butë, të papërmbajtur dhe eko-miqësore. Mbulesa e emulsionit të logo silicon car aoto samrt është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Rasti i zëvendësimit të silikonit Audi b9.Secili zëvendësues i kyçjes së makinës kryesore ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. kyç makinë të mbuluar silikoni Customize është krejtësisht i përshtatshëm për Audi kyç tuaj B9 makinë.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të mbulesës kryesore ashtu siç dëshiron.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakut silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i telekomandës ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji, pluhuri.


Honeycomb Silicon Audi B9 Key Cover


Car accessory - çelësi silikoni shell për Audi -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një zëvendësim silikoni kyç makinë mbuluar për Audi në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 3 butona makinë mbajtës të largët kyç kur ju keni atë.


Audi Honeycomb Key Cover

shell i largët silikoni i makinës kryesore me artizanale embossed


Honeycomb Car Key Cover For Audi

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim