Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Çeliku i silikonit kyç për A6L
Çeliku i silikonit kyç për A6L
Çeliku i silikonit kyç për A6L
Çeliku i silikonit kyç për A6L
Çeliku i silikonit kyç për A6L
Çeliku i silikonit kyç për A6L
 • Çeliku i silikonit kyç për A6L
 • Çeliku i silikonit kyç për A6L
 • Çeliku i silikonit kyç për A6L
 • Çeliku i silikonit kyç për A6L
 • Çeliku i silikonit kyç për A6L

Çeliku i silikonit kyç për A6L

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Audi0501

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Applicable Model: Silicone Car Key Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe prodhojnë Audi kyç silikoni mbuluar për 7years. Tani mbulimi kryesor i audi fob ne prodhojmë janë magnetike, të qëndrueshme dhe të modës. Silikoni audi mbuluar kyçe është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të largët silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Mbulimet kyçe të Audi janë gjithashtu në kërkesa të mëdha që nga cilësia e lartë e tyre në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me tonë Mbulimi kryesor i Audi Silicone.

audi key fob case

Çdo kapak i telekomandës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbajtësi kryesor i makinës silikoni është i përshtatshëm për çelësin tuaj të audi Audi .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit të rastit kyç të makinës silikoni nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Shell silikoni makinë kryesore ka karakteristikat e padëmshme, miqësore me mjedisin, rezistencë të ngrohjes, të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë.


audi key fob cover


Mbulesa kryesore e audios silikonit nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një mbulesë çeliku silikoni Audi në dorën tuaj, ndihet e butë, e butë dhe e lehtë. Ju do të doni silikoni mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


audi key cover

Ju do të doni butonat e auto 3 pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.

3 Buttons Silicone Key Cover Audi


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim