Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës
Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës
Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës
Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës
Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës
Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës
 • Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës
 • Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës
 • Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës
 • Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës
 • Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës

Audi 3 butona për çelësin e silikonit të makinës

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE2719

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues silikoni me çelësin kryesor të makinave që kryesisht prodhojnë Audi Silicone Key Cover . Përvoja shumëvjeçare na bën të dimë Cilësia është jeta e ndërmarrjeve. Për shkak të kësaj, ne mund të prodhojmë kapak të çelësit magnetik , të qëndrueshëm dhe të modës së silikonit . Të gjithë blerësit janë të kënaqur me kapakun tonë të makinës Audi silicon , kështu që ne do të bëjmë çmos për t'ju kënaqur.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Shembulli standard i silikonit të makinës është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Audi .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rastit të zëvendësimit të mbajtësit të mençur sipas dëshirës.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbulesa ekskluzive e veturave të silikonit ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Audi 3 Buttons Silicon Key Case


Aksesorët e makinave - çeliku silikoni kryesor për AUDI - nuk janë të dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një buton silikoni me 3 butona për Audi në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të pëlqeni mbajtësin e çelësit të makinës AUDI kur ta keni atë .


Car Key Case Audi 3 Buttons

Ju do të doni butonat e auto 3 pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.

Silicon Audi Key Case 3 Buttons

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim