Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon
Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon
Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon
Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon
Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon
Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon
 • Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon
 • Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon
 • Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon
 • Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon
 • Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon

Mbulesa kryesore e makinës Audi A6 silikon

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Audi1301

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe prodhojnë Mbulimi kryesor i Audi Silicone për 7 vjet. Tani gome silikoni për rastin e makinës Audi që prodhojmë janë magnetike, të qëndrueshme dhe të modës. Mbulimi kryesor i Audi Silicone është një nga shitjet më të mira të makinës sonë fob gome accessory për auto për shkak të butë prekëse, pa erë, eko-miqësore. Mbulimet kyçe të Audi janë gjithashtu në kërkesa të mëdha që nga cilësia e lartë e tyre në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me telekomandën tonë të zgjuar Kapak çeliku Audi çeliku silikoni , çelës silikoni mbajtës çelësi .

Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Audi mbuluar çelësi silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për Audi kyç makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

1. Gama e Temperaturës: -40 deri në 440 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Silicon Key Cover Audi A6

Mbulesa kryesore e audios silikonit nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një mbulesë çeliku silikoni Audi në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni embossed auto mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Silicon Audi A6 Key Cover

Më shumë detaje të frontit dhe anën e pasme të Audi kapak kyç i silikonit

Audi A6 Silicon Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbuluar kyçja e makinës silikoni është material i qëndrueshëm dhe i butë, materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

09

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim