Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet
Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet
Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet
Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet
Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet
Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet
 • Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet
 • Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet
 • Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet
 • Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet
 • Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet

Kyçja e makinës silikoni Audi A4 në internet

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Audi030901

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin e magnetik Audi Silicone Key Cover në internet për 7 vjet. Përvoja kaq shumë vite e bën cilësinë tonë të lartë Mbuluar kyç Audi silikoni arrijnë në listën e levës në të njëjtën industri. Audi Car Key Cover Online është shitja më e mirë e Rastit tonë Çelës të Makinës Silikoni . Ne kemi zbukuruar dhe embossed këto dy zeje aplikuar për projektimin më mirë Silicone Car Key Cover . ka një kërkesë të madhe në botë për tonë Mbuluar kyç Audi silikoni .

Secili kapak i silikonit Audi kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Silikoni Remote Car Cover është krejtësisht i përshtatshëm për Porsche kyç makinën tuaj.

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 2 20 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Audi A4 Key Cover Silicone


Audi mbuluar silikoni kryesore ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një dizajn bukur raste kyçe gome mbulon për Audi në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto Audi mbulesa kryesore e makinës silikoni Audi A4 kur ta keni atë.


Silicone Audi A4 Key Cover

Më shumë detaje të frontit dhe anën e pasme të Audi kapak kyç i silikonit

Audi A4 Car Key Cover Online

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni tërheq atë që të mos thyejë

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim