Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5
Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5
Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5
Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5
Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5
Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5
 • Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5
 • Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5
 • Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5
 • Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5
 • Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5

Çeliku i shitjes me shumicë në eBay Q5

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Q5

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë çelësin e silikonit shell shell rast për auto. Kyçja jonë kryesore e silikoni Audi Q5 është gjithashtu në listën e levës në aksesorin e silikonit këtë industri. Mbuluar kyç Walmart Audi Q5 silikoni është një nga shitjet më të mira të rastit kyç të çelikut për projektin tonë të mençur për auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. markë Mbajtësi silikoni çelësash makinash Audi Q5 është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në Evropën Perëndimore countries.We kanë besim se ju do të jetë i kënaqur me këtë mbrojtje kyç Q5 për Q5.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i guaskës së gomës të guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin e makinës Audi Q5 .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


eBay Key Cover Audi Q5


Aksesore makine - Walmart Audi Q5 mbulesa e makines silikoni kryesore per shitje -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një rast kyç të makinës silikoni për Audi Q5 në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni Audi Q5 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


eBay Audi Q5 Key Cover

Ju do të doni butonat auto 3 pluhur - prova xhel silikoni makinë të mbuluar kryesore kur ta keni atë.

eBay Hot Key Cover Audi Q5

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim