Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Audi Silicone > Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5
Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5
Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5
Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5
Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5
Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5
 • Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5
 • Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5
 • Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5
 • Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5
 • Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5

Mbështetje Hot Çeliku i BBQ Audi Q5

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Q5

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Me 7 vjet eksperiencë për të hyrë në çelikun silikoni të mbuluar këtë industri, We Beautiful Earth Co., Ltd është e specializuar në prodhimin e Audi mbuluar silikoni kryesore për pajisje makine.

Mbrojtësi i çelësit të makinës silikoni Për Audi internet gjithashtu ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën. Çmimi i arsyeshëm dhe cilësia e lartë e mbulimit të çelikut silikoni Audi tërheq shumë njerëz. Pra, aksesorët tanë të mbrojtjes Audi për kapakun e makinës silikoni është një nga shitjet më të nxehta në Amazon dhe Alibaba. Ne jemi zgjidhja juaj më e mirë.


Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti silikoni me porosi të makinave është përshtatshmërisht i përshtatshëm për çelësin Audi Q5 të makinës suaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Audi Q5 Silicone Car Key Case


Pajisje shtesë për veturë - Audi Q5 mbajtësja me shumicë e makinave kryesore në internet - nuk ka asnjë dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një mbulesë kyçe Audi silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni auto Audi Q5 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Audi Q5 Key Case

Ju do të doni butonat auto 3 pluhur - prova xhel silikoni makinë të mbuluar kryesore kur ta keni atë.

Silicone Car Key Case Audi Q5

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Audi Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim