Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Kategoritë e produkteve të Mbulesa kryesore e BMW Silicone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulesa kryesore e BMW Silicone , furnizuesit Mbulesa kryesore e BMW Silicone Key / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çështja Kryesore e BMW Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulesa kryesore e BMW Silicone furnizuesit

Ne jemi një prodhues i produkteve silikoni në Shenzhen të Kinës. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është produkti ynë kryesor. Ka më shumë se 200 lloje të ndryshme të mbulesës kryesore të makinës silikoni të prodhuara në fabrikën tonë. Në mesin e mbuluar me çelësin e silikonit, mbulesa kryesore e makinës silikoni BMW është shumë popullor. Materiali ynë silikoni i papërpunuar është 100% silikoni dhe nuk sjell papastërti të tjera. Sigurisht që ne gjithmonë përdorim materialin e papërpunuar silikoni SGS për kapakun tonë të makinës silikoni . Çfarë është më shumë ne shpesh llak një shtresë e naftës silikoni në sipërfaqen e mbuluar me kyç të makinës , pasi kjo, kur mbulesa kryesore e makinës silikoni bie në tokë, vaj silikoni është pluhur, i papërshkueshëm nga uji dhe ka një kontakt të mirë. Sa për kompaninë tonë, ne kemi shumë makinë dhe inventarin tonë për të siguruar   mjaft dyqan; Ne gjithashtu kemi ekip profesional për të hartuar dhe hapur myk, kështu OEM është i mirëpritur. Për të garantuar cilësinë e mbulimit tonë të makinës silikoni , ne kemi një proces të prodhimit të rreptë.

Mbuluar kyçja e makinës silikoni BMW , ne kemi dy teknologji. Mbulesa kryesore e makinës silikoni BMW e stampuar dhe e stampuar. Mbulesa kryesore e makinës silikoni e BMW- së është e pajisur me logon e makinës dhe procesi i tij është më i komplikuar sesa debutimi i mbulesës kryesore të makinës silikoni BMW , kështu që çmimi i tij do të jetë më i shtrenjtë. Mbulesa kryesore e automjetit silikoni të BMW-së të debossuar nuk është logoja e makinës dhe çmimi i saj do të jetë më i lirë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim