Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > Mbuluar me Shumicë të Makinave me Shumicë të Bukur me Silikoni
Mbuluar me Shumicë të Makinave me Shumicë të Bukur me Silikoni
Mbuluar me Shumicë të Makinave me Shumicë të Bukur me Silikoni
Mbuluar me Shumicë të Makinave me Shumicë të Bukur me Silikoni
Mbuluar me Shumicë të Makinave me Shumicë të Bukur me Silikoni
 • Mbuluar me Shumicë të Makinave me Shumicë të Bukur me Silikoni
 • Mbuluar me Shumicë të Makinave me Shumicë të Bukur me Silikoni
 • Mbuluar me Shumicë të Makinave me Shumicë të Bukur me Silikoni
 • Mbuluar me Shumicë të Makinave me Shumicë të Bukur me Silikoni

Mbuluar me Shumicë të Makinave me Shumicë të Bukur me Silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 0.48 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-BMW01

Color: Multi Color

Size: Fit For BMW Car Key

MOQ: 100

Certificate: FDA

Usage: Protect Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Packing: Each Unit In A Opp Bag

OEM: Appreciated

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 3000pcs per day

certifikatë: FAD SGS

port: Yantian

përshkrim i produktit


Bmw Silicone Key Cover është shitja shumë e nxehtë në të gjithë tregun e vendit. Mbështetja e BWM silikoni për kyçjen e makinës është i përshtatshëm për X1, X3, X5, X6, X7 etj. Ne kemi butona embossed me logo të markës BMW të makinës, gjithashtu kemi butona shtypëse pa markë BMW të makinave, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj e logos së makinës. Mbuluar Çelësin e Makinës Silikoni është me cilësi shumë të lartë, dhe mund të mbrojë çelësin e makinës suaj, përshtatni në mënyrë të përsosur çelësin e makinës suaj. Rasti Çelësi i Makinës Silikoni po pret që ju të zgjidhni.

Secili Mbajtës i Çelësit të Makinave Silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni.

2. Rasti Silicone Remote Key është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius ~ 230 Celsius

Factory Silicone Car Key Cover


Secili kapak i kyçeve të makinës silikoni është bërë me silikone 100%, ato nuk janë dëm, butësi dhe miqësore ndaj mjedisit. Pra, kur t'i përdorni ato, do të ndiheni shumë mirë dhe do të prekni mirë. Çdo buton dhe vrima është 100% i përshtatshëm për çelësin origjinal të makinës, kyç mbulon përsosurin me çelësat e makinës. Secili kapak i makinës mbulon testin e aprovuar nga QA dhe departamenti QC. Dhe të gjitha produktet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

BMW silicone car key cover

Gjithashtu çdo rast kyç i makinës silikoni është Rezistent ndaj nxehtësisë, i papërshkueshëm nga uji, prova pluhuri. I pathyeshëm dhe i qëndrueshëm. Mbulon kyçe makinë mund të mbrojë çelësin tuaj makinë, gjithashtu mund të bëjë çelësi yt makinën më të bukur. silicone car key cover 1


silicone car key cover 2

silicone car key covers3

Çdo markë e makinave kyç mbulon ne mund të sigurojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu e detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

colorful silicone car key cover

Nëse dëshironi të bëni LOGO-n e kompanisë suaj ose logon tuaj në mbulesë, ne mund ta bëjmë atë për ju. Me makinat tuaja kryesore të makinës logo duken më unike dhe tërheqëse. Ne prodhojmë të gjitha markat e makinave kryesore mbulon . Çdo ngjyrë PMS, dizajni i përshtatur dhe forma janë të pranueshme. Ne jemi OEM dhe ODM fabrikë për 7 vjet, ne kemi projektuesi 3D dhe departamenti model për të bërë dizajn për ju.

silicone car key cover factory (2)

VW silicone car key cover

Prodhimet tona janë të njohura dhe të besueshme. Ne bashkëpunojmë me të huajt për 7 vjet, jemi të sinqertë për çdo klient, dhe u japim atyre cilësinë më të lartë të secilit copë kyç të makinave silikoni . Dhe ne mund t'ju japim më të mirën pas shërbimit për ju. Pra, nëse keni ndonjë nevojë mund të më kontaktojnë, ne jemi të gatshëm të krijojmë bashkëpunim të lumtur me ju.

contact of silicone car key coverKategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim