Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW
Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW
Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW
Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW
Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW
Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW
 • Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW
 • Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW
 • Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW
 • Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW
 • Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW

Shitore e nxehtë e shitjes me silikoni për BMW

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CIP
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BMW 01

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: BMW Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit

Shenzhen teknologji të bukur të teknologjisë së tokës., Ltd, e cila është e specializuar në prodhimin e produkteve silikoni, të tilla si Silicon Car Key Cover , silikoni makinë timon mbuluar rrota etj Silicone Car Key mbajtës janë produktet më të shitur, kompania jonë Silicone Car Key Case modele më shumë se 200 lloje të modeleve të makinave , në mesin e BMW Silicone Key Cover është më i mirepritur në të gjithë fjalën, mbulesa kryesore e makinës silikoni BMW ka më shumë se 12 lloje të ngjyrave, të tilla si deti i kaltër, i kuq, i kuq, i zi, u rrit kuq, rozë dhe kështu me radhë.

çdo Mbulesa me telekomandë silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Mbulesa kryesore e makinës silikoni BMW është bërë prej silikoni 100%.

2. Mbulesa kryesore e makinës silikoni BMW është e përshtatshme për çelësin tuaj të makinës.

3. Sipas ngjyrës tuaj kryesore silikoni mbulojnë ngjyrat e kërkesës, Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone ..

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve në qoftë se ju keni çelës silikoni të mbuluar sasia kryesore .

5. Sasia e telekomandës silikoni kryesore : -40 Celsius ~ 230 Celsius


BMW silicone car key cover


Mbulesa e bmw makinave silikoni çelësi përshtatet modelet e mëposhtme:


silicone car key coverBmw Swift Car Accessories


Imazhi i detajuar për mbulimin me cilësi të lartë të makinës silikoni me cilësi të BMW dhe Ju mund të zgjidhni çdo ngjyrë Pantone sipas dëshirës, ​​ne të gjithë mund ta bëjmë atë, ne ofrojmë cilësi të mirë dhe çmim më të mirë për ju.

BMW silicone car key cover


Të dyja anët e mbulesës kryesore të makinës silikoni janë të butë dhe i japin çelësit të makinës një mbrojtje të mirë. Bmw mbuluar ynë silikoni makinave kyçe janë të qëndrueshme, fleksibile, dhe kështu me radhë waterproof.and

bmw silicone car key coverBmw Key CoverBmw Swift Car Accessoriesbmw key cover

key


Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim