Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW
Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW
Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW
Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW
Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW
Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW
 • Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW
 • Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW
 • Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW
 • Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW
 • Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW

Rasti kryesor i makinës silikoni për BMW

  Çmimi i njësisë: USD 0.48 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SZBE-007

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For BMW Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në produktet silikoni dhe PVC dhe rast makinë silikoni është një nga rastin tonë të makinave kryesore silikoni . Rasti silikoni i makinës BMW është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për BMW Silicone Key Cover : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.

Disa karakteristika të përbashkëta për rastin tonë të makinës silikoni:

(1) Rasti kryesor i silikonit të makinës është bërë nga silikoni 100% dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) Ne gjithashtu do të llak vaj silikoni në sipërfaqen e rastit silikonimakinave kryesore për të provuar se rasti i makinës kyç silikoni ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të rezistojë ndaj pluhurit.

(4) Zakonisht kemi 12 ngjyra për secilën rast kyç të silikonit .

BMW car key silicone case 3

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të rastit silikoni të makinës BMW . Rasti silikoni i makinës BMW është me logo të makinës në pjesën e pasme.

BMW car key silicone case 7

BMW key case

BMW key case 1


Nga lart tre foto, ne gjithashtu mund të shohim anën e rastit silikoni të makinave BMW . Ne hapim rastin e makinës silikoni të BMW-së sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth rasti silikoni të makinës BMW dhe nuk kemi materiale Extra. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.

silicone car key fob cover 9silicone car key fob cover 10

Mbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të rastit silikoni makinës kryesore . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Producing Process of silicone car key fob cover

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

packing of silicone car key fob 11shipment of silicone car key fob cover

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

company certification 1Company certification 2FAQcontact wayKategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim