Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së
Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së
Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së
Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së
Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së
Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së
 • Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së
 • Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së
 • Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së
 • Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së
 • Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së

Mbulesa kryesore e çelësit të silikonit për rastin kryesor të BMW-së

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BMW 2 de

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues i cili kryesisht prodhon një rast universal për makinat. Eksperienca e 7 viteve të bëjmë shitjen tonë me shumicë auto rasti kryesor i makinave është më i përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me predhën tonë të largët për çelësin e makinës . 2 butona kyçe boshe për BMW është një nga shitjet më të mira të rripit tonë të çelikut universal të silikonit për veturë për shkak të prekjes së butë, të parëndësishme, Eko-miqësore. Custom zgjuar mbuluar kyç makinave modës është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në vendet e Europës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do ta doni këtë Mbulesa kryesore e BMW Silicone .

Çdo shell shell për BMW kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë prej 100% silic

2. Çelësi mbuluar shell silikoni përshtatur makinë gome është krejtësisht i përshtatshëm për BMW tuaj makina 2 butona kyçe .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të kualitetit të lartë të silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Silicon For BMW Key CaseAksesore makine - Butonat e BMW 2 Key Key Car - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbani një porosi me porosi të gomës mbulon për BMW në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.


Silicon Car Case For BMW Key

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

BMW Key Silicon Car Key Case

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b


Shell silikoni i largët kyç mund të mbajnë testin e dhunshëm6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim