Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW
Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW
Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW
Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW
Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW
Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW
 • Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW
 • Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW
 • Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW
 • Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW
 • Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW

Shitorja e shitjes me energji Eko-miqësore për BMW

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BMW mini 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Një shtyllë e prodhimit të silikonit të fabrikimit Beautiful Earth Co.Ltd hyn në çelësin e personalizuar të silikoni të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e çelësit të zgjuar të makinës shtyjë mbulesën tonë të silikonit për çelësin e makinës në listën e levës. 3 butona për mbulimin e silikonit për çelësin mini të makinës BMW është një nga shitjet më të mira të mbajtësit tonë të çelësit të silikonit për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Bmw Silicone Key Cover është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Rasti i zëvendësimit të silikonit të BMW.

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembulli standard i silikonit të makinës është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës BMW .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rastit të zëvendësimit të mbajtësit të mençur sipas dëshirës.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbulesa ekskluzive e veturave të silikonit ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


BMW Hot Selling Car Key Cover


Car accessory - çelësi silikoni shell për makinën BMW mini -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për BMW-në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto 3 butona kyç makinë mbajtës kur ju keni atë.


BWM Eco-friendly Car Key Cover

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

Friendly BMW Car Key Co.ver

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b


Shell silikoni i largët kyç mund të mbajnë testin e dhunshëm6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim