Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW
mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW
mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW
mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW
mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW
mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW
 • mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW
 • mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW
 • mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW
 • mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW
 • mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW

mbrojtësin e çelësit të silikonit të largët për BMW

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BMW 7

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë Silicone Car Key Case. Mbulesa jonë e makinës silikoni është gjithashtu në listën e makinës këtë industri. BMW S ilicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të rastit tonë universal të çelësit për auto për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Mbulesa e smartfonit të modës së modës doganore është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbajtës të Çelësit të Makinave Silikoni .

Çdo Mbulesë e Makinerisë së Hapur nga Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin e makinës BMW 3 butonin .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Silicon Car Remote Key Protector


Rasti kryesor i makinës BMW ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një Silicon Key Cover Për Bmw Car 3 butona çelësin në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan BMW 3 butona silic rastin kyç kur ta keni atë.


Silicon Car Remote Key Protector

shell të largët silikoni të makinës kryesore artizanale të shënuara

Remote Key Protector For BMW

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b


Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim