Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW
Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW
Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW
Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW
Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW
Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW
 • Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW
 • Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW
 • Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW
 • Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW
 • Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW

Mbulesa e çelësit me logo të stampuar me silikon për BMW

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BMW-2 embossed

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Mbuluar makine kryesore e gomës është e produkteve tona kryesore. Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një rast makinë kryesor prodhimin e cila të hyjë në çelësin e gomës kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e çelësit të silikonit mbulon shtytjen e kapakut tonë të mençur të zgjuar për çelësin e makinës për listën e levës. Mbulimi kryesor i BMW Silicone është një nga shitjet më të mira të predhës tonë të silikonit për veturat për shkak të prekjes së butë të saj, të parëndësishëm, eko-miqësore. mbajtësi kryesor i çelësit të silikons së makinës është gjithashtu në kërkesë të madhe për cilësinë e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kyçe për BMW .

Çdo përsosur makinë gome kyç shell kanë ndjekë karakteristika:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i zakonshëm i makinës me silikon është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës BMW .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave zgjuar të makinës si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Embossed Silicon Logo For BMW Key


Car accessory - silikoni kyç rasti për BMW me logon -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç forBMW në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan 2 butona makinë mbajtës të largët kyç kur ju keni atë.


BMW Embossed Logo Car Key Cover

shell i largët silikoni i makinës kryesore me artizanale embossed

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

Logo Car Key For BMW

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b


Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim