Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo
Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo
Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo
Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo
Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo
Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo
 • Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo
 • Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo
 • Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo
 • Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo
 • Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo

Mbulesa kryesore e butonave BMW 4 të stampuar me logo

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BMW-4 with logo

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues i silikonit që kryesisht prodhon silikon mbrojtës rasti kryesor i makinave. 7 vjet `përvojë të bëjë shumicë tonë fob kyç kyç rastin më të përsosur, dhe të gjithë blerësi janë të kënaqur me shell tonë zgjuar për çelësin e makinave . 4 Button s shell largët kyç me logo për BMW është një prej shitjes më të mirë e universal ynë gome kyç për makinën për shkak të prekjes së butë, të parëndësishme, Eko-miqësore. Bmw Silicone Key Cover është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore.

Ne kemi besim se ju do të doni këtë BMW 4 butona Key Shell Me Logo.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

2. Çelësi mbuluar shell silikoni përshtatur makinë gome është krejtësisht i përshtatshëm për BMW kyç makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Embossed BMW 4 Buttons Key Cover


Aksesore makine - BMW 4 butona me rastin e makinave me logo -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një gome Mbulon kyç për makinën e BMW-së 4 Buttons kyç në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni embossed Butonat BMW 4 butona silikon kyç kur ta keni atë.


BMW Buttons Key Cover With Logo

shell i largët silikoni i makinës kryesore me artizanale embossed

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

Embossed With BMW Logo Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b


Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim