Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet
Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet
Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet
Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet
Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet
Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet
 • Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet
 • Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet
 • Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet
 • Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet
 • Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet

Kyçja e makinës BMW X5 silikoni në internet

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: X5

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin e Cover Silicone Car Key për 7 vjet. Përvoja e shumë vitesh e bën Silicone Car Key Case të arrijë në listën e levës në të njëjtën industri. Mbulesa kryesore e BMW Silicone është shitja më e mirë e Mbulesës sonë të Silikoni . Ne kemi zbukuruar dhe embossed këto dy zeje aplikuar për BMW X5 Key Cover Silicone . ka një kërkesë të madhe në botë për tonë Rasti i veturës BMW X5 silikoni.


Çdo Rast i Makinës së Makinerisë në Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kulmi me porosi i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës.

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 2 20 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


BMW X5 Key Cover Silicone


Mbajtëse e çelësave të makinës silikoni për BMW ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një dizajn bukur raste kyçe gome mbulon për BMW-në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan kyç makinë mbuluar silikoni BMW x5 kur ta keni atë.


Silicone BMW X5 Key Cover

Ju do të doni butonat e auto 4 pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.

BMW X5 Car Key Cover Online


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim