Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra
mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra
mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra
mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra
mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra
mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra
 • mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra
 • mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra
 • mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra
 • mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra
 • mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra

mbulesa kryesore e makinës silikon BMW ngjyra

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: mini

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful earth Co.Ltd kryesisht prodhojnë Silicone Remote Car Cover për shtatë vjet. Përvoja kaq shumëvjeçare e bën cilësinë tonë të lartë të butë të prekjes BMW Silicone Key Cover të arrijë në listën e levës në të njëjtën industri. Ne kemi një reputacion të mirë në mes të doganave tona për shkak të shërbimeve tona të përsosur, të cilësisë së gomës rast makinë kryesore dhe çmime shumë konkurruese. Ne jemi një shitës i besueshëm i Silicone Car Key Holder .

Çdo Mbulesa e Çelësit të Makinës Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Car Case Key Silicone është krejtësisht aftë për çelës tuaj të re BMW.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të predhave kryesore të makinës stampuar si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i ri i makinës BMW ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Colorful Silicon Key Cover BMW


çelësi mbuluar ngjyra makinë për BMW ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një makinë të re BMW Cover ngjyra Key në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni mbajtësin me tela të largët të makinës silikoni kur ta keni atë.


Colorful Silicon Key Cover BMW

Ju do të doni butonat e auto 3 pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.

Silicon Car Key Cover BMW

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim