Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW
Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW
Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW
Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW
Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW
Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW
 • Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW
 • Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW
 • Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW
 • Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW
 • Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW

Mbulesa kryesore e makinës BMW silikon e mini BMW

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: mini

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd kanë 7 vjet përvojë hyjnë Silicone Car Key Cover këtë industri. Mbulesa kryesore e BMW Silicone është bërë prej silikoni, të cilat janë jo toksike dhe eko-miqësore, mbulimi i çelësit silikoni të BMW është gjithashtu i qëndrueshëm. Mini Mbulesa e Makinave BMW Silicon Car është shitja më e nxehtë në Rastin tonë Çelës të Makinës Silikoni . Mini BMW Smart Key Cover ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën.

Mini BMW Silicon Car Key Cover

Çdo buton BMW 3 butona kryesore për çelësin e makinës kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbajtësi i Çelësit të Makinave Silikoni është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës BMW të veçantë .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të Silicone Remote Car Cover nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.

Mini BMW Smart Key Cover

Silikoni BMW BMW Mbulon Çelësin nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një mbulesë çeliku silikoni BMW në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto BMW BMW mbajtës kyç makinë kur ju keni atë.

Smart Key Cover BMW

Pjesa e përparme do të shfaqë dizajnin dhe pa logon e makinave BMW kapak kyç i silikonit . Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim