Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e BMW Silicone > Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës
Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës
Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës
Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës
Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës
Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës
 • Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës
 • Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës
 • Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës
 • Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës
 • Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës

Çelësi i makinës silikoni mbulon BMW me logo të makinës

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: x7

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë mirë xhel makinë silikoni largët mbrojtës kyç. Mbrojtësi ynë i largët i makinës është gjithashtu në listën e makinës këtë industri. Mbulesa kryesore e BMW Silicone është një nga shitjet më të mira të mbrojtësit tonë universal të çelësit për BMW për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore. Golf 7 Remote Key Cover është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje për çelësat BMW 4 butona. .


Çdo shell silikon i modës për makinën ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës BMW 4 butona .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Silicon Car key cover BMW


Aksesore makine - BMW 4 butona mbrojtës i largët i makinës -është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një mbrojtës Silicon kyç për makinë 4 butonat kryesore në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan BMW 4 butonat silic rastin kyç kur ta keni atë.


Silicon Key Cover BMW 4 Buttons Ju do të doni butonat auto 3 pluhur - prova xhel silikoni makinë të mbuluar kryesore kur ta keni atë.

BMW Car Key Cover Silicon

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e BMW Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim