Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Buick Silicone Cover Kryesore
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Buick Silicone Cover Kryesore

Kategoritë e produkteve të Buick Silicone Cover Kryesore , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Buick Silicone Cover Kryesore , furnizuesit Buick Silicone Key Fob Cover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti kryesor i Buick Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Buick Silicone Cover Kryesore furnizuesit

Mbuluar kyçja e makinës nga Buick është çelësi i mbulimit të makinës silikoni të klasës ushqimore. Është bërë prej silikoni 100% eko-miqësor. Jo-toksike, nuk ka anormale dhe nuk ka dëm të trupit të njeriut. materiali kryesor i makinës është i butë dhe shumë elastik, jo-shkop, i papërshkueshëm nga uji, Është shumë e lehtë për pastrim . Dhe kyçja e makinave është e qëndrueshme, ngjyra e silikonit nuk do të zhduket . Butonat janë dizajn 3D. çdo buton ka një prekje të qartë, Easy to install dhe është i përshtatshëm për çelësat e makinës suaj. Mbulon kyçin e makinës silikoni mund të sigurojë mbrojtje nga   gunga, i poshtër, yndyrat, printime gisht dhe zeroja es një nd mbani makinë kyç tuaj të largët si krejt të re. Është i përshtatshëm për çelësin e makinës Buick përkryer. Dhe ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbime me porosi. Për mbrojtësin e makinës Buick është më e mira.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim