Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Buick Silicone Cover Kryesore > gome rast i lirë silikoni për Buick
gome rast i lirë silikoni për Buick
gome rast i lirë silikoni për Buick
gome rast i lirë silikoni për Buick
gome rast i lirë silikoni për Buick
gome rast i lirë silikoni për Buick
 • gome rast i lirë silikoni për Buick
 • gome rast i lirë silikoni për Buick
 • gome rast i lirë silikoni për Buick
 • gome rast i lirë silikoni për Buick
 • gome rast i lirë silikoni për Buick

gome rast i lirë silikoni për Buick

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE122103

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Technology Co.Ltd kryesisht prodhojnë rast gome silikoni të lirë për të automobilave për 7 vjet. Buick Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të universit tonë me shumicë makinë të largët shell për shkak të butë prekëse, pa scentless, eko-miqësore. Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i tij i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë predhë të veturës për Buick .

Çdo Rast Key Silicone Car Key kanë karakteristikat e mëposhtme:

1.Made prej 100% silikoni

2. Mbulimi i çelësit të telekomandës silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Buick .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5.Temperature varg: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Çelësi i Çelësit Silikoni Remote ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore me mjedisin, rezistencë ndaj nxehtësisë, qëndrueshmëri, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.rubber cheap silicon case for Buick


Buick Silicone Key Cover nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një Mbajtës të Çelësit të Makinave Silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të pëlqeni 4 butona makina me telekomandë të mbuluar kur e keni atë.

cheap case for Buick

Me artizanale të zbukuruar për çelësin e makinës Buickrubber silicon case for Buick

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Rasti i gomës silikoni mund të bartet nga një test i dhunshëm


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit 100% të silikonit të makinës me rrokullisje është shumë e mirë për t'u grisur

Mbulesa kyç për makinën pas djegien e merr të bardhë


Processing

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

45

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Buick Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim