Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Buick Silicone Cover Kryesore > mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick
mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick
mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick
mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick
mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick
mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick
 • mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick
 • mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick
 • mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick
 • mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick
 • mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick

mbrojtjen e çelësit silikoni të makinës për Buick

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Buick 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktitNe Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co.Ltd kryesisht prodhojnë silikon rast mbrojtës i makinës për Buick për 7 vjet. makinë silikoni mbrojtja kyçe për Buick është një nga shitjet më të mira të rastit tonë me shumicë me porosi me shumicë për auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Buick Silicone Key mbulon gjithashtu një kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kyçe për Buick.

Secili rast mbrojtës i veturës makinave ka karakteristikat e mëposhtme:

1.Made prej 100% silic

2. Rasti kyç i silikonit i papërshkueshëm nga uji është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Buick .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5.Temperature varg: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbulesa kryesore e silikonit për vetura ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.
Silicone car Key Protection

Pajisje shtesë për veturë - Buick Silicone Car Key Protection - nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit. Kur mbani një gome me cilësi të lartë kapak kyç për Buick në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të doni 3 butona makina me telekomandë të mbuluar kur e keni atë.

Buick Silicone Car Key Protection


Më shumë detaje për rastin tonë të makinës silikoni buick

Silicon Key Protection For Buick

Fotoja e hollësishme për tonë Mbulon çelësin e makinës Buick. Ngjyrat e Buick mbulesa kryesore e makinave , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila Mbulon çelësin e makinës Hyundai në qese opp
2 1000 copë Hyundai mbulon çelësi i makinës në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key coverKategoritë e Produktit : Buick Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim