Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Buick Silicone Cover Kryesore > Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle
Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle
Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle
Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle
Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle
Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle
 • Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle
 • Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle
 • Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle
 • Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle
 • Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle

Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesore për Buick Excelle

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Buick Excelle

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Hyundai Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Buick Silicone Key Cover është product.We tona kryesore Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një çelik silikoni kryesore mbuluar prodhimin e cila të hyjë në silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet . Çelësi i modës me porosi të silikonit është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë dizajn të nxehtë të dizajnit të silikonit.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për Buick Excelle tuaj çelësin e makinës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Buick Excelle Silicon Car Key Case

Pajisje shtesë për veturë - Eko-miqësore Silicon makinë rastin kryesor për Buick Excelle- nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur ju mbani një gome me cilësi të lartë kapak kyç për Buick në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të doni 3 butona makina me telekomandë të mbuluar kur e keni atë.


Eco-friendly Car Key Case

Më shumë detaje rreth mbulimit të çelësit tonë të makinës silikoni për Buick Excelle

Çështja kryesore e makinës Fob janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.

tonë Çështja kryesore e makinës Fob janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Eco-friendly Silicon Car Key case


Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. Çdo çelës mbulon makinën në qese opp
2 copë 1000 copë të makinave kryesore në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover

Kategoritë e Produktit : Buick Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim