Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Buick Silicone Cover Kryesore > Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona
Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona
Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona
Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona
Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona
Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona
 • Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona
 • Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona
 • Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona
 • Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona
 • Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona

Mbulesa e makinës Buick Silicon me katër butona

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 4 buttons

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne jemi një silikoni prodhuesi kryesor shell makinë që kryesisht prodhojnë mbrojtëse makinë aksesore kryesore të mbuluar . 7 vjet `përvojë të tonë Buick S fletë-- ilicone K ey C mbi më të përsosur, dhe të gjithë blerësi janë të kënaqur me Buick tonë Mbulimi kryesor i makinës luksoze . luksoze Buick silikoni makinë të mbuluar kryesore është një nga shitjet më të mira të tona Mbuluar kyçi silikoni Buick për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Bartësi kyç i modës i modës për modë të modës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të doni këtë Buick 4 buttons Key Shell.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është i përshtatshëm për Buick tuaj kapak kyç i silikonit .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: - 20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Buick 4 Buttons Silicon Key Cover


Aksesore e makinave - çelësi luksoz i makinës Buick mbajtës për Buick -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash mbulesën e çelësit të gomës Buick 4 Buttons çelës në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të butë dhe të lehta. Ju do të duan Buick rasti kyç i silikonit kur ta keni atë. Buick Luxury Key Cover

Detajet më të përparme të anës së përparme dhe të pasme në lidhje me buick kapak kyç i silikonit

Luxury Silicon Key Cover Buick

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Buick Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim