Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Buick Silicone Cover Kryesore > Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online
Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online
Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online
Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online
Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online
Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online
 • Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online
 • Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online
 • Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online
 • Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online
 • Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online

Çelësi i mbulimit të makinës nga BUICK Online

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: buick090304

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një çelës silikoni kryesor mbuluar prodhimin e cila të hyjë në aksesor makinë silikoni Buick kyç të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e kapakut të telekomandës së makinës silikoni shtyjnë mbulesën tonë prej silikoni për çelësin e makinës në listën e levës . Ndërrimi Shell Auto Keycover është produkti ynë kryesor. Çelësi i çelikut silikoni BUICK me logo është një nga shitjet më të mira të kapësit tonë të modës Auto Remote Control për shkak të prekjes së butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Çelësi i makinës silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbuluar kyçi silikoni Buick .

Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulesa Çelësi silikoni Buick është krejtësisht i aftë për yourBUICK makinë 3 butona çelës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikoni kryesore për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -30 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

3 Buttons Buick Silicon Key Cover


Mbulesa kryesore e Buick Silicone nuk është dëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur të mbash mbulesën e çelësit të butonit BUICK 3 Buttons në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni 3 butona mbajtëse të telekomandës së makinës me logo kur e keni atë.


Buick Silicon Car Key Cover 3

Detajet më të përparme të anës së përparme dhe të pasme në lidhje me buick kapak kyç i silikonit

3 Buttons Buick Silicon Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi O ur

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Buick Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim