Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Buick Silicone Cover Kryesore > Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon
Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon
Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon
Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon
Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon
Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon
 • Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon
 • Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon
 • Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon
 • Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon
 • Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon

Mbulesa kryesore e makinës Buick smart silicon

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Buick2501

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një Cover Silicone Car Key prodhues që kryesisht prodhojnë Silicone Car Key Case . 7 vite përvojë `të zgjuar ynë rasti kryesor i makinave është më i përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me predhën tonë të largët për çelësin e makinës . Buick Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të tona Mbajtësja e çelësave të makinës silikoni për shkak të prekjes së saj të butë , pa aromë, eko-miqësore. Buick Car Key Case është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të doni këtë Silicone Remote Car Cover

Çdo Rast i Makinës së Makinerisë në Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për rastin tuaj kryesor të makinës Buick

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të kualitetit të lartë të silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Buick Excelle Silicon Car Key Cover


Çështja kryesore e Buick Car nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një butona të bukura të projektimit , gome mbulon Buick Excelle në dorën tuaj, ndihet e butë, e butë dhe e lehtë.


Silicon Car Key Cover Buick Excelle

Detajet më të përparme të anës së përparme dhe të pasme në lidhje me buick kapak kyç i silikonit

Silicon Key Cover Buick Excelle


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Buick Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim