Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Buick Silicone Cover Kryesore > Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors
Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors
Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors
Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors
Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors
Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors
 • Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors
 • Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors
 • Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors
 • Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors
 • Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors

Buick çeliku silikon makinë me Multi Colors

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Envision

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe prodhojnë Buick Silicone Cover kryesore për 7 vjet. Tani Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni ne prodhojmë janë magnetike, të qëndrueshme. Çështja Kryesore e Buick Silicon është një nga shitjet më të mira të Rastit tonë Çelës të Makinës Silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Mbulimi në distancë nga Silicone është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me Rastin Silikonë të Makinerisë së Largët

Secili Mbajtës i Çelësit të Makinave Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë prej 100% silic

2. Makina e përshtatur gome Shembull kyç i silikonit është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës silikoni Buick .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të Rasti kyç auto s si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të Rasti Silicone kyç s nëse keni sasi.

1. Gama e Temperaturës: -40 deri në 440 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Silicon Key Case Buick


Car accessory - Silicone makinë magnetike kyç Rasti për Buick -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një silikoni Buick Rasti kyç në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto embossed mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Silicon Buick Key Case

Detajet më të përparme të anës së përparme dhe të pasme në lidhje me buick kapak kyç i silikonit

Buick Silicon Key Case


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Buick Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim