Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Buick Silicone Cover Kryesore > Rasti i blerjes së makinës Buick blej online
Rasti i blerjes së makinës Buick blej online
Rasti i blerjes së makinës Buick blej online
Rasti i blerjes së makinës Buick blej online
Rasti i blerjes së makinës Buick blej online
Rasti i blerjes së makinës Buick blej online
 • Rasti i blerjes së makinës Buick blej online
 • Rasti i blerjes së makinës Buick blej online
 • Rasti i blerjes së makinës Buick blej online
 • Rasti i blerjes së makinës Buick blej online
 • Rasti i blerjes së makinës Buick blej online

Rasti i blerjes së makinës Buick blej online

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: a

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Technology Co.Ltd ka qenë në biznesin kryesor të çelikut të silikonit për shtatë vjet. Dhe ne kemi qenë të specializuar në prodhimin e çelikut të silikonit , kështu që ne jemi të sigurt që garantojnë cilësinë e Mondeo silikon online rastin e makinave kryesore . Për këtë arsye, rasti ynë kryesor i makinës silikoni BUICK është një nga shitjet më të mëdha në dyqanin online. Prandaj, ne jemi zgjidhja e duhur.

Çdo shell silikon i modës për Mondeo ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti i përshtatur i gomës për çelësin e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës BUICK .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rasteve kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të rasteve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Buick Silicone Key Case Buy Online


Aksesore makine - blerja e silikonit me rastin e blerjes se makinave me qera online -A nuk ka asnjë dëm dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një kuti çelësash me silikoni për BUICK në dorën tënde, ndihet e butë, e butë dhe e lehtë.Ju do ta pëlqeni mbajtësin e çelësit të makinës BUICK Mondeo kur ta keni atë.


BUICK Key Case Buy Online

Detajet më të përparme të anës së përparme dhe të pasme në lidhje me buick kapak kyç i silikonit

BUICK Car Key Case Online

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Buick Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim