Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Chery Silicone
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulesa kryesore e Chery Silicone

Kategoritë e produkteve të Mbulesa kryesore e Chery Silicone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulesa e personalizuar e makinës me silikoni , furnizuesit Mbulesa kryesore e Chery Silicone / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Chery Silicone Key Fob Cover R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulesa kryesore e Chery Silicone furnizuesit

Ne jemi prodhim për të   Çeliku Chery silikoni mbuluar në Kinë për 7 vjet, Ne kemi një ekip të talentuar profesional. Dedikuar për të ofruar klientët me produktet dhe shërbimin më të mirë. Në ndërkohë, si një   furnizues, ne mund t'ju ofrojmë depo për Chery silikoni kyç mbuluar.

Mbulesa kryesore e Chery Silicone janë bërë nga 100% Natyrore Silikoni, të sigurt, por jo toksike me cilësi Soft, pa deformime pas shumë herë të palosur, është bërë me myk të saktë sipas çelësave origjinalë të makinës çelësat e jashtme, plotësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj dhe Anti -çolizim, chip brenda çelësave rrokullisje është shumë e brishtë, kur chip bie në tokë, ajo është thyer, por silikoni është me elasticitet, i cili mund të lehtësojë goditjen nga toka, dhe Anti-veshin, sipërfaqe Matte mund të mbrojë kyç pas përdorimit afatgjatë. Çfarë është më shumë, qese silikoni makinë kryesore ka funksione të mira të anti-statike, anti-pluhur, dhe efektin e Antibacterial.

Fabrika jonë ka një punëtor profesional për të kontrolluar makinën e cila është prodhuar çelësat silikoni mbulon kryesore , prodhojnë tregojnë: 1: të përgatisë materialin e vërtetë 2: përzierje materiale dhe materiale ngjyra 3: prerë ato për një Chery silikoni kyç mbuluar që kanë nevojë për material. 4: vulcanizing ato për të bërë formën e mbuluar kryesore të makinës, 5: prerë silikoni shtesë, 6: vaj fshirëse butonin kyç, 7: llak vaj për të bërë kontakt rast është i butë, 8: rosto atë të thatë, 9: kontrolloni produktin, 10: paketimin e mallrave.

Çelësat tona të makinave me silikoni kanë dy procese, një është e shënuar, është një bojë e bardhë artificiale që bie në brazdë. Dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi, Bëni kontaktin më të mirë, më të butë dhe të bukur. Njëra tjetra është e stampuar. Dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi, Bëni kontaktin më të mirë, më të butë dhe të bukur. Ne kemi Chery Skoda, Chery Polo, Chery Beetle, Skoda Citigo, Chery CC, Skoda Fabia, Seat Altea, Seat Mii etj. Nëse doni të dini më shumë modele të makinave, ju lutem klikoni përsëri në shtëpi, faleminderit.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim