Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Chery Silicone > Eko-miqësore çështja e makinave kryesore për Kia
Eko-miqësore çështja e makinave kryesore për Kia
Eko-miqësore çështja e makinave kryesore për Kia
 • Eko-miqësore çështja e makinave kryesore për Kia
 • Eko-miqësore çështja e makinave kryesore për Kia

Eko-miqësore çështja e makinave kryesore për Kia

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Kia-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Kia Car Key Case

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë rastin mirë të makinave kryesore. Rasti ynë kryesor i makinës silikon është gjithashtu në listën e levës në aksesorin e makinës këtë industri. Kia Silicone Cover Kryesore është një nga shitjet më të mira të rastit tonë universal të çelësit për veturë për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Custom zgjuar mbuluar kyç makinave modës është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në Evropën Perëndimore countries.We kanë besim se ju do të jetë i kënaqur me këtë mbrojtje kyç për AKI.Rasti ynë kryesor i makinave silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Kia kyç për rastin e makinës janë bërë nga material silikoni të butë

2. Rasti kyç i makinës mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj të shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Rasti silikoni i makinave është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

remote car key case for Kiacar key case coverkia silicone car key case

Rasti Çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Kia


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

mbrojtës i silikonit është material i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina rasti të përsosur.


car key case

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo rast silikoni Kia makinë në qese opp
2. 1000pcs silikoni rast Kia makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Chery Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim