Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Chery Silicone > Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery
Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery
Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery
Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery
Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery
Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery
 • Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery
 • Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery
 • Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery
 • Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery
 • Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery

Rasti kryesor i makinës silikoni për Chery

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Chery -2

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues silikoni kryesor i mbuluar prodhues që kryesisht prodhojnë smart car mbrojtëse accessory rast kyç. Chery Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të universalit tonë silikon kyç për auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa erë, eko-miqësore. Custom zgjuar modës kyç makinë shell është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në vendet e Europës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të doni këtë Chery 2 butonat Key Shell.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Çelësi mbuluar shell silikoni përshtatur makinë gome është krejtësisht i përshtatshëm për Chery 2 butonat kryesore makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Silicone Key Case For Chery


Çelësi Chery 2 butonat e kyçit të silikonit -është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një mbulesë gome kyç për makina Chery 2 butona kyç në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe të lehta.


Silicone Car Key Case

Detajet më shumë të anës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës Chery

Chery Car Key Case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Chery Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim