Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Kategoritë e produkteve të Çeliku i Chevrolet Silicone Key , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Çeliku i Chevrolet Silicone Key , furnizuesit Çeliku i Chevrolet Silicone Key Fob / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Chevrolet Çelësi i Silikonit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Çeliku i Chevrolet Silicone Key furnizuesit

Chevrolet Silicone mbulesa kryesore janë bërë nga 100% Natyrore Silikoni, të sigurt, por jo toksik me cilësi Soft, pa deformime pas shumë herë të palosur, është bërë me myk të saktë sipas çelësave origjinale të makinës çelësat e jashtme, plotësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj dhe Anti -çolizim, chip brenda çelësave rrokullisje është shumë e brishtë, kur chip bie në tokë, është thyer, por silikoni është me elasticitet, i cili mund të lehtësojë goditjen nga toka dhe Anti-veshin, sipërfaqja e Matte mund të mbrojë çelësin pas përdorimit afatgjatë.

Fabrika jonë ka një punonjës profesional për të kontrolluar makinën e cila prodhon çelësat e çelikutsilikonit , tregojnë prodhimin: 1: përgatit materialin e vërtetë 2: përzier materialin dhe materialin ngjyrë 3: prerë ato për një silikoni VW

mbulesa kyçe që ka nevojë për materialin. 4: vulcanizing ato për të bërë formën e mbuluar kryesore të makinës, 5: prerë silikoni shtesë, 6: vaj fshirëse butonin kyç, 7: llak vaj për të bërë kontakt rast është i butë, 8: rosto atë të thatë, 9: kontrolloni produktin, 10: paketimin e mallrave.

Çelësat tona të makinave me silikoni kanë dy procese, një është e shënuar, është një bojë e bardhë artificiale që bie në brazdë. Dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi, Bëni kontaktin më të mirë, më të butë dhe të bukur. Njëra tjetra është e stampuar. Dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi, Bëni kontaktin më të mirë, më të butë dhe të bukur.

Çelësat Chevrolet silikoni të makinave kryesore kanë Cruze, Chevrolet Aveo, Chevrolet Sail, Chevrolet Trax, Chevrolet Malibu, Chevrolet Camaro etj.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim