Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet
Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet
Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet
Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet
Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet
Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet
 • Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet
 • Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet
 • Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet
 • Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet
 • Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet

Çelës me shumicë me silikoni për Chevrolet

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-003

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Chevrolet 3 Buttons Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është profesioniste prodhuesi i Silicone Car Key Cover në Shenzhen të Kinës. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është produkti ynë kryesor. Ndër rasti i Çelësit të Makinave Silikoni, Çeliku i Chevrolet Silicone Key është shumë popullor ane e mbane botes.

Mbajtësi ynë kryesor i makinës silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Çelësi Çelësi i Silikonit është bërë prej silikoni 100%.

2. The mbulesa kryesore e makinave është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës.

3. Mbulimi me telekomandë silikoni është i pathyeshëm dhe i durueshëm

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

Chevrolet silicone car key cover

Çelësin e makinës silikoni Chevrolet përshtatet me modelet e mëposhtme :

Tipi A është për Chevrolet 2 butona që mbulon kyçja e makinës ;

Tipi B është për Chevrolet 3 butona që mbulon kyçja e makinës ;

Tipi C është për Chevrolet 4 butona që mbulon kyçja e makinës

Chevrolet silicone car key cover

Fotoja e hollësishme për tonë Çelësin e makinës silikoni Chevrolet. Ngjyrat e Chevrolet çelësat e makinës silikoni , secila mbulon mbi 12 ngjyra për ju;

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Mbulesa kryesore e makinës silikoni është e butë dhe ju jep mbrojtësin e duhur të makinës suaj. tonë Mbulesa kryesore e makinës silikoni Chevrolet janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Chevrolet silicone car key cover

Detajet e paketimit

1. Çdo Chevrolet Silicone Car Key Cover në qese opp
2 1000pcs Chevrolet Çelësi i çelësit të silikonit në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Në vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim