Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > shitja e mbajtësit të çelësit të makinës silikoni për Chevrolet
shitja e mbajtësit të çelësit të makinës silikoni për Chevrolet
shitja e mbajtësit të çelësit të makinës silikoni për Chevrolet
shitja e mbajtësit të çelësit të makinës silikoni për Chevrolet
shitja e mbajtësit të çelësit të makinës silikoni për Chevrolet
 • shitja e mbajtësit të çelësit të makinës silikoni për Chevrolet
 • shitja e mbajtësit të çelësit të makinës silikoni për Chevrolet
 • shitja e mbajtësit të çelësit të makinës silikoni për Chevrolet
 • shitja e mbajtësit të çelësit të makinës silikoni për Chevrolet

shitja e mbajtësit të çelësit të makinës silikoni për Chevrolet

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Chevrolet-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Chevrolet Car Key Holder

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në Chevrolet prodhuesit silikoni makinë kryesor mbajtës . Mbajtësi kryesor i makinës Chevrolet është një nga mbajtësit tonë të nxehtë të shitur dhuratë silikoni mbajtës çeliku inovativ çelës . Mbajtësi kryesor i makinës silikoni është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për Chevrolet Silicone Key Cover : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, rozë trëndafili, vjollcë, gri.

Çelësi Chevrolet silikoni kryesor i makinës si vijon :.

(1) Mbajtësja e çelësave të makinës silikoni është bërë nga silikoni i klasës ushqimore 100% dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) mbajtësi i çelës silikoni ka një ndjenjë të mirë prekjeje dhe mund të jetë pluhur-provë.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për mbajtësin personal të çelësave të silikonit


01

_02_05 Rasti Çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Toyota


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbajtësi çeliku silikoni është material i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për të zgjedhur. Mban çelësin e makinës mbajtës i përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. secili mbajtës kyç i makinës silikoni chevrolet në qese opp
2. 1000pcs silikoni chevrolet mbajtësja kryesore e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim