Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Çeliku i Chevrolet Silicone Key > Çelës i shitur me çelës për Chevrolet
Çelës i shitur me çelës për Chevrolet
Çelës i shitur me çelës për Chevrolet
Çelës i shitur me çelës për Chevrolet
Çelës i shitur me çelës për Chevrolet
 • Çelës i shitur me çelës për Chevrolet
 • Çelës i shitur me çelës për Chevrolet
 • Çelës i shitur me çelës për Chevrolet
 • Çelës i shitur me çelës për Chevrolet

Çelës i shitur me çelës për Chevrolet

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: CH-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Chevrolet Car Key Holder

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është prodhuesi profesional në mbajtësin e çelësave të silikoni për 7 vjet, Chevrolet Car Key Holder është një nga mbajtësit më të shitur të çelësave të makinave . Është shumë popullor në vendet e Evropës Perëndimore, siç është Gjermania. Mbulesa kryesore e Chevrolet Silicone me logon e makinave duket shumë e ftohtë. Ajo gjithashtu ka 12 ngjyra për të zgjedhur, Nëse ju bleni atë për të përdorur, ju duhet të jetë shumë si ai.

Secili mbajtës i çelësave të makinës Silicone ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë nga 100% silikoni klasën e ushqimit.

2. Mbajtësi kryesor i makinës është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius ~ 230 Celsius
key covercar key cover silicone

typ


TypeA: mbajtësi kryesor i makinës i përshtatshëm për Chevrolet me 3 butona

TypeB: mbajtësi kryesor i makinës i përshtatshëm për Chevrolet me 4 butonachevrolet key coversilicone car key case Çelësi Mbajtësi Makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Chevrolet


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbulesa kryesore e silikoni është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për të zgjedhur. Mban çelësin e makinës mbajtës i përsosur.


remote car key case

UDetajet e paketimit

1. 1. Çdo çelës silikoni Chevrolet kyç në qese opp
2. 1000pcs silikoni Chevrolet mbajtësja kryesore e makinës në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Çeliku i Chevrolet Silicone Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim